Get Adobe Flash player

Artykuły

www.mieszkancy.eu

Sprzedam lub wydzierżawię domenę o fantastycznej nazwie www.mieszkancy.eu . Nazwa domeny może działać zarówno w charakterze lokalnym, miasta, województwa, całego kraju jak i całego globu, bo w końcu jesteśmy jego mieszkańcami. Do nazwy domeny można zrobić subdomeny np www.mieszkancy.karpacz.eu lub www.karpacz.mieszkancy.eu  itp. Chcę ją sprzedać, gdyż nie mam ściśle sprecyzowanego pomysłu na jej funkcjonowanie. 

Osoby zainteresowne proszę o kontakt i wcześniejsze przemyślenie jej funkcjonowania. Nadmieniam tym samym, że tanio jej nie sprzedam. W dzisiejszych czasach istnieje już duży problem z zakupem domeny z dobrą nazwą i to właśnie jest moment dla mnie.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.