Get Adobe Flash player

Piotr - Od początku po dziś dzień

Syn Piotr, od urodzenia miał to coś w oczach, co czyniło go poważnym i zamyślonym. Odkąd skończył roczek pasjonował się małymi autkami HotWheels, co zostało mu do dnia dzisiejszego (ma ich ok. 500). Od jakiegoś czasu kolekcjonuje również wszystko, co pochodzi od LEGO. Jak przystało na syna informatyka wiele czasu poświęca także na przesiadywanie przed komputerem i "giercowanie" w gry nie tylko dla małych dzieci. W tych wyścigowych jest nawet lepszy od tatusia i swojego drugiego tatusia (chrzestnego Roberta). Od września rozpoczął karierę naukową - klasa I b w Szkole Podstawowej w Karpaczu.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.