Get Adobe Flash player

Rodzice - Bogdan i Elżbieta

Tata. Dla całej naszej rodzinki jest naszym wzorcem do naśladowania. Prawdziwa głowa rodziny. To on wraz z Mamą pokazywali i uczyli nas życia ,którego niestety nie zawsze potrafimy zrozumieć. Był typem człowieka ,który nie umiał się zatrzymać , sumiennie dążąc do celów, które sam sobie wyznaczał. To on nauczył nas miłości i szacunku do innych poprzez okazywanie tego naszej kochanej Mamie. Niestety 05-02-2012 przezwyciężyła go choroba i odszedł od nas. Wierzymy w to ,że nadal na nas patrzy i kieruje nami abyśmy nigdy nie zboczyli z drogi i przeszli przez życie tak godnie jak on.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.