Get Adobe Flash player

Obsługa firm

Moja firma oferuje współpracę w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstw i urzędów administracji publicznej. Moje działania nie ograniczają się jedynie do roli zarządzania zasobami oraz usługami informatycznymi przedsiębiorstwa. To nowoczesny sposób na profesjonalną i optymalną informatykę dostosowaną do potrzeb biznesu.

Poprzez systematyczne zadnia polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantuję bezpieczeństwo i optymalizację pracy przedsiębiorstwa.

Moja oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości działalności, ponieważ redukuje koszty związane z utrzymywaniem wewnętrznych działów wsparcia IT i co za tym idzie pozwala na skupienie większej uwagi na podstawowej działalności biznesowej.
 
Ochrona danych osobowych

Oferuję kompleksowe rozwiązania związane z ochroną danych osobowych złożone z trzech etapów:

Analiza wstępna

Polega na określeniu potrzeb i wymagań klienta, obejmuje:

 • Określenie zbiorów danych osobowych, które są lub będą przetwarzane
 • Określenie specyfiki systemów informatycznych służących do przetwarzania danych
 • Określenie kompletności posiadanych przez klienta dokumentacji

Sieci komputerowe

Firma od początku swego istnienia zajmowała się budowaniem infrastruktur sieciowych oraz integracją i konfiguracją sieci LAN.
Oferuję kompleksowe usługi związane z projektem, wykonaniem, konfiguracją okablowania sieciowego uwzględniającego sieć komputerową.
Moja oferta obejmuje zarówno projekt jak i montaż okablowania sieci oraz wybór sposobu dostępu do Internetu.

Stworzę projekt lokalnej sieci komputerowej odpowiedni do potrzeb i możliwości każdej firmy. Po dogłębnej analizie projektu i jego akceptacji dokonam kompletnej instalacji i konfiguracji tak, aby koszt zakłócenia pracy Klienta podczas wykonywania mojej usługi był możliwie najmniejszy. Wycena instalacji sieci typu LAN jest sprawą indywidualną i zależy od wielu składników projektu. Klientów zainteresowanych instalacją takiej sieci proszę o kontakt w celu konsultacji i dokonania wstępnych ustaleń.

Serwery

Moja firma świadczy usługi instalacji i konfiguracji serwerów opartych na systemie operacyjnym Windows Server.

Docelowo serwer jest skonfigurowany optymalnie i świadczy usługi, stosownie do zdefiniowanych uprzednio przez Klienta celów.

Obsługa serwisowa firm (outsourcing informatyczny)

Obsługa serwisowa jest to rodzaj serwisu związanego z bieżącym utrzymaniem sprzętu komputerowego, wyposażenia sieciowego i oprogramowania w danej firmie w celu zapewnienia jego wysokiej wydajności i minimalizacji związanych z tym kosztów.
Oznacza to przeniesienie wszystkich zagadnień związanych z informatyką na zewnątrz firmy. W większości firm nie ma potrzeby zatrudniania na stałe informatyka lub administratora sieci.

Obsługa informatyczna prowadzona przez moją firmę polega na podjęciu wszelkich możliwych działań, aby praca w Państwa firmie przebiegała z możliwie małą ilością zakłóceń. W jej zakresie leży (w zależności od potrzeb i wykupionego zakresu usług):

Opracowywanie planu obsługi serwisowej z zakresu IT.
Wdrażanie opracowanych rozwiązań.
Standardowymi działaniami, podejmowanymi w zakresie umowy serwisowej są:

 • Utrzymanie aktualnego spisu sprzętu i oprogramowania.
 • Wykonywanie backupów danych.
 • Odzyskanie danych w przypadku awarii systemu.
 • Sprawdzanie integralności danych na dyskach.
 • Odwirusowywanie komputerów.
 • Dostarczanie nowych wersji oprogramowania.
 • Konsultacja w zakresie funkcjonowania i obsługi oprogramowania.
 • Usuwaniu nieprawidłowości w pracy systemów operacyjnych i oprogramowania.
 • Okresowym przeglądzie sprzętu komputerowego.
 • Usuwaniu nieprawidłowości w działaniu podzespołów komputerowych.
 • Prowadzeniu serwisu gwarancyjnego zakupionych elementów.
 • Prowadzeniu serwisu pogwarancyjnego urządzeń komputerowych na koszt zleceniodawcy.
 • Modernizacji sprzętu komputerowego według zaleceń i na koszt zleceniodawcy.
 • Kontrola sieci.
 • W nagłych wypadkach gwarantowane jest dostarczenie sprzętu zastępczego dla potrzeb pracy ciągłej.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.

Dlaczego powstała ta strona ? Przede wszystkim dla rodziny, zarówno tej  najbliższej jak i tej trochę dalszej. Tak się złożyło że rozsiani jesteśmy po całym świecie, przez co kontakt jest często ograniczony a nawet niemożliwy. Jedyną formą przekazu jest internet i stąd pomysł na własne www. Szukamy również kilku starych znajomych, których nie możemy w żaden sposób namierzyć od lat, a są dla nas bardzo cennymi ludźmi. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda się ich odnaleźć. Forma strony: Firma pro- wadzona jest od 1997 roku. Nie jest wprawdzie dużą firmą, ale mocno wplotła się w nasze życie. Oczywiście życie rodzinne to jedno a firma to drugie, ale nadal jesteśmy tymi sami ludźmi, nie ubieramy masek.  Dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację zarówno firmy, jak i życia poza nią na jednej stronie. Stworzenie strony nie miało na celu pozyskanie nowych kontrahentów, bo od tego są rozmowy, negocjacje i poznanie umiejętności i potrzeb obydwu stron osobiście. Jest jedynie prezentacją tego, czym się zajmuje moja firma i głównym zadaniem działu Firma jest prezentacja portfolio.