Get Adobe Flash player

Bukowiec 2015

W ramach „Jesieni ze sztuką w Bukowcu” w sobotę (19.09) zorganizowano uroczystości związane z 200 rocznicą śmierci hrabiego Fryderyka Wilhelma von Reden. Każdy, kto choć trochę zapoznał się z historią rozwoju górnictwa na Górnym Śląsku wie, że nadany hrabiemu przydomek „Ojciec śląskiego górnictwa” nie jest bezpodstawny. To właśnie hrabia, człowiek doskonale wykształcony, po objęciu stanowiska dyrektora Wyższego Urzędu Górniczego we Wrocławiu, a następnie ministra górnictwa i hutnictwa w Prusach, zapoczątkował rozwój przemysłowy Śląska. Dzięki jego koncepcjom oraz dalekowzroczności powstawały nowe zakłady i kopalnie.

Wesele Siostry

3 sierpnia 2013 – cała nasza rodzina bawiła się na weselu Martyny i Maćka. Długo można by się rozpisywać na jej temat ale dużo byłoby w tym improwizacji bo nie wszystko wszyscy pamiętają. Teraz czekamy na jakieś efekty w postaci nowego potomka.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.