Get Adobe Flash player

Majówka 2012

W weekend majowy a.d. 2012 w niemocy przy budowie tarasu domowego udało nam się wybrać na mały spacer rodzinny, który zaowocował fajną sesją zdjęciową. Ciekawe czy ktoś zgadnie gdzie byliśmy ?

IV runda N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski 2011

W dniach 10  - 11 września w Karpaczu odbyła się nowatorska na skalę światową impreza driftingowa – IV runda N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski 2011.  Rozgrywała się na fragmencie górskiej trasy odcinka specjalnego Rajdu Karkonoskiego! Licząca 6 zakrętów trasa o długości 750 metrów, biegła cały czas pod górę. Była  to najbardziej widowiskowa i wymagająca trasa na jakiej rozgrywane są zawody driftingowej w Europie. Obok czołowych polskich drifterów w Karpaczu zobaczyliśmy również najlepszych zawodników ze Skandynawii. Walka na górskiej trasie w Karpaczu była naprawdę emocjonująca. Pogoda dopisała. Zainteresowanie zarówno mieszkańców jak i turystów było ogromne.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.