Get Adobe Flash player

www.mieszkancy.eu

Sprzedam lub wydzierżawię domenę o fantastycznej nazwie www.mieszkancy.eu . Nazwa domeny może działać zarówno w charakterze lokalnym, miasta, województwa, całego kraju jak i całego globu, bo w końcu jesteśmy jego mieszkańcami. Do nazwy domeny można zrobić subdomeny np www.mieszkancy.karpacz.eu lub www.karpacz.mieszkancy.eu  itp. Chcę ją sprzedać, gdyż nie mam ściśle sprecyzowanego pomysłu na jej funkcjonowanie. 

Osoby zainteresowne proszę o kontakt i wcześniejsze przemyślenie jej funkcjonowania. Nadmieniam tym samym, że tanio jej nie sprzedam. W dzisiejszych czasach istnieje już duży problem z zakupem domeny z dobrą nazwą i to właśnie jest moment dla mnie.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.

Dlaczego powstała ta strona ? Przede wszystkim dla rodziny, zarówno tej  najbliższej jak i tej trochę dalszej. Tak się złożyło że rozsiani jesteśmy po całym świecie, przez co kontakt jest często ograniczony a nawet niemożliwy. Jedyną formą przekazu jest internet i stąd pomysł na własne www. Szukamy również kilku starych znajomych, których nie możemy w żaden sposób namierzyć od lat, a są dla nas bardzo cennymi ludźmi. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda się ich odnaleźć. Forma strony: Firma pro- wadzona jest od 1997 roku. Nie jest wprawdzie dużą firmą, ale mocno wplotła się w nasze życie. Oczywiście życie rodzinne to jedno a firma to drugie, ale nadal jesteśmy tymi sami ludźmi, nie ubieramy masek.  Dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację zarówno firmy, jak i życia poza nią na jednej stronie. Stworzenie strony nie miało na celu pozyskanie nowych kontrahentów, bo od tego są rozmowy, negocjacje i poznanie umiejętności i potrzeb obydwu stron osobiście. Jest jedynie prezentacją tego, czym się zajmuje moja firma i głównym zadaniem działu Firma jest prezentacja portfolio.