Get Adobe Flash player

Wojtuś zwany Karolem

Kiedy rok temu, a dokładnie w Dzień Matki, zdecydowaliśmy, że na świat przyjdzie nowy członek naszej rodziny, zastanawialiśmy się jak powiedzieć o tym Piotrusiowi. Kiedy zapytaliśmy go czy chciałby mieć braciszka, siostrzyczkę czy może pieska, bez wahania odpowiedział "pewnie, że pieska". Później oczywiście to się zmieniło. Przygotował już dla niego zabawki, urządził pokój , nauczył się robić śniadania i małe obiadki. Jest tak przejęty rolą, że nawet na sucho jeździ wózkiem po domu. Wszyscy nie możemy  się doczekać nowego członka rodziny, który jak się okazało podtrzyma nazwisko rodowe. Wojtuś zapowiedział się na świat 14.02.2013 r.  Czekamy...

No to jestem. Jestem i daję popalić swoim rodzicom i starszemu bratu. Jestem strasznie głodny i wiecznie siedzę na cycu mamy. Podsłuchałem ,że tata podobno kupi mleko do kawy i tym spróbują. No zobaczymy jak będzie smakować to dam im pospać ale jak mnie zrobili w .... to ja im dam. Tak wogóle to jakiś dziwny ten świat wszedzie tylko biało i biało , u Ruskich podobno kamienie z nieba lecą a w telewizji sama polityka.
A czy wiecie może czemu tata nie ma włosów a ja mam ?, bo na tej genetyce to ja się jeszcze nie znam.

Piotr - Od początku po dziś dzień

Syn Piotr, od urodzenia miał to coś w oczach, co czyniło go poważnym i zamyślonym. Odkąd skończył roczek pasjonował się małymi autkami HotWheels, co zostało mu do dnia dzisiejszego (ma ich ok. 500). Od jakiegoś czasu kolekcjonuje również wszystko, co pochodzi od LEGO. Jak przystało na syna informatyka wiele czasu poświęca także na przesiadywanie przed komputerem i "giercowanie" w gry nie tylko dla małych dzieci. W tych wyścigowych jest nawet lepszy od tatusia i swojego drugiego tatusia (chrzestnego Roberta). Od września rozpoczął karierę naukową - klasa I b w Szkole Podstawowej w Karpaczu.

Gosia

Moja Gosia w 2000 r. opuściła Wrocław, swoje miasto rodzinne, i przyjechała za pracą do Jeleniej Góry. Wtedy nawet nie przypuszczała, że pozostanie w tym rejonie na dłużej, a raczej na zawsze. Okazało się, że już wtedy mieliśmy wspólnych znajomych, dzięki którym spotkaliśmy się na siatkówce. I tak Gosia poznała swojego Adasia. Wkrótce zamieszkaliśmy razem. Urodził się Piotruś i mamusia zajęła się wychowywaniem synka.

Adam

Adam. Aktywny i ambitny zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pasjonat swojej pracy, oddany informatyce. Poza pracą ważne pozycje na co dzień to siatkówka, jazda na rowerze, do niedawna quad, wędkowanie, spacery z rodziną, fotografia. Weekendy to częste spotkania ze znajomymi, ostatnio również rozgrywki w boule i solebank

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.